Confetti - półki z tworzywa sztucznego
Sopot / zachodniopomorskie / pomorskie

 

Confetti jest to uniwersalny system półki z tworzywa sztucznego. Płytki i półki można zdjąć i przenieśc w nowe miejsce, a płytki ułożyć w inne wzory i formacje. Ostateczny wpływ na  wygląd jest przekazany z projektanta do użytkownika: trzy elementy sprawią, że ​​można dokonywać zmian i za każdym razem osiągnąć oryginalny wygląd! Klasyczny zestaw, z cross-retro mix kolorów, ma na celu dać poczucie innego czasu i miejsca. Biało-szary zestaw jest ciekawy wizualnie i oferuje wyrafinowane połączenie białych i jasnych odcieni szarości. Dodatkowe kolory  to Colormix i białe kompozycje Colormix. Materiały:

Tworzywo ABS + płyta MDF, tworzywo akrylowe (półka)


Rozmiar:

87x43cm


Kolor:

Jasnozielony, czekoladowy brąz, heban biały i cynober (czerwony), jasnoszary, szaro biały, biały, telemagenta,  niebieski, żółty

 

.

 

Nasze półki z tworzywa sztucznego oferujemy w miastach takich jak: Sopot, Gdańsk, Gdynia, Tczew, Starogard Gdański, Malbork, jak również na terenie całego województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Zapraszamy również do zerknięcia na nasze meble z drewna i usługi frezowania oraz projektowania CAD.

CMS Web design - Tworzenie stron www