Frezowanie CNC - profesjonalne usługi frezowania
Gdańsk / Gdynia / Starogard Gdański / pomorskie

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne frezowanie CNC, dzięki któremu gwarantujemy obrabianie różnorodnych detali przy użyciu najwyższej precyzji i jakości.

Oferujemy frezowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm, które poszukują gotowych wyrobów. W ramach frezowania przy użyciu innowacyjnej metody CNC możemy frezować w wielu materiałach:  drewnie wszystkich gatunków, sklejkach, płytach wiórowych i wielu innych.

Zapewniamy możliwość indywidualnego dostosowania się do potrzeb klienta - jesteśmy w stanie wykonywać nawet wysoce skomplikowane elementy gwarantując pełną zgodność z dokumentacją podesłaną nam przez klienta.


Zapraszamy do obejrzenia naszych wyrobów, które wykonaliśmy dla naszych klientów:

 

Pojedyńcze prace projektowe i wykonawcze indywidualnie  np :

Młynek do jabłek

                                       

Dla  firm seryjne frezowanie

 

elementy sof wypoczynkowych 

 

tablice nazw bloków

 

Stojaki wystawowe na kafelki

stojak wystawowy na kafelki

Frzowanie CNC, które oferujemy zapewnia szereg profesjonalnych i specjalistycznych działań, w skład których wchodzą, miedzy innymi: frezowanie bloków, wykonywanie otworów dla celów transportowych, seryjne cięcie na profesjonalnych automatach, profesjonalne i dokładne cięcie za pomocą pił taśmowych, wtępne frezowanie 3D, profesjonalne szlifowanie płaszczyzn i wiele innych usług.

Nasze usługi frezowania oferujemy w przeważającej mierze dla klientów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego (głównymi miastami, które zaopatrujemy w nasze produkty są Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynia i Sopot, ale realizujemy również projekty dla klientów z miast takich jak: Gorzów Wielkopolski, Słupsk, Tczew).

CMS Web design - Tworzenie stron www