Drzwi drewniane zewnętrzne - produkcja mebli na wymiar
Słupsk / Tczew / Gdańsk / pomorskie

Nasza firma kładzie duży nacisk na jakość wykonania drewnianych mebli na wymiar i uzytych w tym celu materiałów - tak, aby nasi klienci byli każdego dnia zadowoleni. Oferujemy profesjonalne drzwi drewniane zewnętrzne na zamówienie. Nasze produkty oferujemy między innymi w miastach takich jak: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Tczew, Starogard Gdański, Malbork, oraz na obszarze całego województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego

Specjalizujemy się w drzwiach skrzydłowych i suwanych. Wykonujemy drzwi wymiarowe jak również niestandardowe wymiary - profesjonalna produkcja mebli na wymiar. Oferujemy również nietypowe zlecenia.

 

Do połączeń ram stosujemy czopy - NIE kołki, lub inne nieefektywne połączenia 

 

TAK ŁĄCZYMY RAMY:

 

 

NIE UŻYWAMY KOŁKÓW!

 

Wszystkie drzwi, zarówno zewnętrzne jak również wewnętrzne, które opuszczają nasz zakład produkcyjny charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, profesjonalną obróbką, która dodatkowo wzmacnia całą powierzchnię drewna i ponadprzeciętną wytrzymałością.

Nasza oferta nie kończy się na drzwiach z drzewa - oferujemy również szeroki wybór innych mebli drewnianych do każdego wnętrza oraz profesjonalne drewniane podłogi z drewna litego i klejonego. Wszystkie nasze produkty przechodzą również przez proces obróbki, która wzmacnia ich strukturę.

CMS Web design - Tworzenie stron www